Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

yazar burakkaya

Gamespaper Organizasyon ve Reklam Hizmetleri Ltd. Şti.

Misyonumuz; 

Gamespaper olarak Türkiye’de büyük eksiği bulunan online/offline oyun organizasyonları dalında hizmet etmek için kurulduk. Oyuncu kitlesine hitap ediyoruz. Aynı zamanda oyun haberleri, donanım incelemeleri ile oyunculara hizmet ediyoruz.

Vizyonumuz;

Tüm oyunlarda ki bilgimiz ve tecrübemiz dahilinde Türkiye’de ki saygın organizasyon şirketleri arasında yer almayı hedefliyoruz.

Reklam, Organizasyon ve Proje talepleriniz için;

info@gamespaper.org

Sitemizde neler var?

İnternet sitemizde güncel oyun haberleri, e-spor dünyasından sıcak gelişmeler, oyuncu röportajları ve inceleme yazıları bulabilirsiniz.

REFERANS ORGANİZASYONLARIMIZ

Survivors PUBG Online Turnuva Serisi
Türkiye’de ilk olarak düzenlediğimiz PlayerUnknown’s Battlegrounds turnuva serimiz 1 ay sürdü. 4 Hafta boyunca finale kalmak için mücadele eden oyuncular, finalde ve elemelerde sponsor firmalarımızdan mükemmel ödüller kazandılar! Kısa bir süreçte 400.000+ kişiye eriştik ve 500 farklı oyuncuya mücadele şansı sunduk!

Goblincon Lan Party


Türkiye’nin en yeni oyun buluşması fuarında Türkiye’nin ilk 100 Bilgisayarlı “Lan Party” alanını yönettik! 2 Gün boyunca 5 farklı turnuvaya imza attık. Aynı zamanda alanda yapılan PUBG, League of Legends, Overwatch turnuvaları için teknik destek sağladık!

OMEN by HP CNR Games Week Stand Organizasyonları


CNR Gamesweek’in en başarılı standı olan OMEN by HP standının tüm bilgisayar kurulum, network ve oyun organizasyon işleri firmamız tarafından yapılmıştır. Standda CS:GO, FIFA, Forza Horizon ve Gears of War 4 etkinlikleri organize edilmiştir.

Omen by HP TeknoSA ZeoNNN&MervanT Buluşması


Cevahir TeknoSA mağazasında OmenbyHP tarafından düzenlenen özel etkinlikte Bilgisayar Kurulum ve Oyun Organizasyonu işleri tarafımızca yapılmıştır.

Logitech G İstinye Park Organizasyonu

Logitech’in İstinye Park’da oluşturduğu Deneyim&Turnuva alanının Bilgisayar Kurulum ve Oyun Organizasyonu işleri tarafımızca yapılmıştır. 4 gün boyunca CS:GO, Zula, Point Blank ve Wolfteam turnuvaları ve deneyim alanında bulunan ekipmanlar tüm detayları ile misafirlere tanıtılmıştır.

Online CS:GO-League of Legends Turnuvalarımız

Online olarak düzenlediğimiz bir çok turnuva da oyunculara binlerce lira değerinde ödüller kazandırdık ve kazandırmaya devam ediyoruz!

AORUS LEAGUE PUBG CHALLENGE

Gigabyte Aorus ve Intel sponsorluğunda düzenlemiş olduğumuz Aorus League PUBG Challenge turnuvası tarafımızca organize edilmiştir.  Toplamda 2 eleme aşaması ve 1 final aşamasından oluşan turnuvamızın tüm içeriğine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.